GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 15154041
nr 1515 4041
Tallrikar
Med mera, 6 delar, Kina. Diameter: 12-24 cm
Kondition: nagg, slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 januari 2023
kl 18:41:53
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Tallrikar
Kondition: nagg, slitage
nr 1515 4041
Tallrikar
Kondition: nagg, slitage
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 450 kr |
måndag 16 januari 2023 |